Stale poszerzamy asortyment

home_3

Firma swoją działalność rozpoczęła w 1992 r.  jako Hurtownia Nasion, ale z roku na rok poszerzała systematycznie asortyment o inne działy ogrodnictwa. Od 1998 r. staliśmy się importerem narzędziu ogrodniczych z Chin i Tajwanu i stworzyliśmy własną ich linię pod nazwą Powermax.

Rok później zostaliśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę linii cebul kwiatowych holenderskiej firmy Holland Bulb Market.

W latach 2000-2008 import własny rozszerzył się na grille, plandeki, galanterię ogrodową, pochodnie bambusowe, kosze kwiatowe, lampy naftowe, sztuczne ptaki, opryskiwacze, sprzęt zraszający. Lata 2008-2012 to dalsze poszerzanie importu o doniczki do storczyków, odstraszacze, chodaki, rękawiczki, . 2013 rok, to import banerów ogrodowych.

W sumie możemy zaproponować już ok. 800 produktów z własnego importu nie licząc cebul kwiatowych. Serie produkowane z logo Exoflora, to: Powermax, Powergarden, Aquapower.

                Dzięki współpracy z licznymi hurtowniami import ten stale wzrasta co przekłada się na niższe ceny, które Exoflora może proponować wobec podobnych artykułów firm konkurencyjnych w tych działach.

Należy przy tym podkreślić, że firma nasza nie współpracuje z żadną siecią hipermarketów, a więc nie stwarza konkurencji własnymi produktami odbiorcom sieci tradycyjnej.

                Dostawcami hurtowni są też niemal wszyscy czołowi i liczący się na rynku ogrodniczym polscy producenci, których asortyment również stale się poszerza i co roku przybywa nowości.