Jesteśmy firmą rodzinną

Exoflora rozpoczęła działalność w 1992 r. i do dzisiaj pozostaje firmą rodzinną. Samoobsługowa hala hurtowni ogrodniczej i centrum ogrodniczego o powierzchni 2600m2 zapewniają komfort dokonywania zakupów. Powierzchnia firmy wraz z magazynami i terenami zielonymi obejmuje 15 000m2.

home_2

Przez lata hurtownia wychodziła naprzeciw potrzebom odbiorców i systematycznie zwiększała asortyment.

Dzisiaj przedsiębiorstwo oferuje ok. 16 000 produktów ze wszystkich działów ogrodnictwa, zapewniając kompleksowe zaopatrzenie placówek. Dogodna lokalizacja przy trasie wylotowej z Łodzi na Poznań, Wrocław, Katowice, obszerne parkingi i dogodne godziny otwarcia dodatkowo sprzyjają obsłudze klienta.

Dzięki osiągniętej stabilizacji finansowej, firma pozwala na zapewnienie odbiorcom korzystnych warunków współpracy w kwestii zarówno rabatowej jak i kredytowej. Wszystkie produkty od  dostawców krajowych oferujemy zawsze w cenach producenta , a produkty przez nas importowane odznaczają się dobrą jakością przy relatywnie niskich cenach. Dbałość o klientów biznesowych wyraża się również w stanach magazynowych, które gwarantują płynność dostaw i dostępność towarów w ciągu całego sezonu. Widząc jak duże znaczenie ma szybkość realizacji dostaw , firma stara się realizować zamówienia w możliwie najkrótszym czasie.

W bazie odbiorców firmy znajduje się ok. 500 podmiotów gospodarczych, głównie w promieniu 120 km od Łodzi, ale pojedynczy odbiorcy pochodzą z obszaru całej Polski.